واردات کالا به کشور هیچ محدودیتی ندارد

واردات کالا به کشور هیچ محدودیتی ندارد
واردات کالا به کشور هیچ محدودیتی ندارد

به گزارش پایگاه خبری تجارت طلایی نیوز، غلامحسین دغاغله، مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درخصوص آخرین تصمیمات و اقدامات انجام گرفته در زمینه مبارزه با ویروس کرونا در مبادی ورود و خروج کالا گفت: امروز بخشنامه جدیدی را در ادامه بخشنامه‌های قبلی درخصوص ضدعفونی اماکن عمومی پایانه‌ها صادر و به ادارات کل استان‌ها و بهره‌برداران از پایانه‌ها ابلاغ شد.

وی افزود: در کنار این بحث چند اقدام ویژه دیگر نیز انجام گرفت که از جمله آن‌ها اعلام شد که تجمعات در سالن‌های اعلام بار را شاهد نباشیم و یا بار خارج از سالن ارائه شود. با این حال اگر امکان آن وجود نداشت، یکسری شرایط دیگر نیز پیش بینی شده که در این بخشنامه اعلام کرده‌ایم. در کنار همه این موارد ضدعفونی پایانه‌ها به طور مستمر در حال انجام است.

دغاغله در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون با انتشار ویروس کرونا ممنوعیتی در پایانه‌های کشور بابت ورود کالا اعلام شده است، گفت: هیچ محدودیتی اعلام نشده و مشکلی در حمل و نقل بار نداریم. در بنادر کشور نیز شاهد ورود کالاهای اساسی هستیم و از این بابت هم هیچ مسأله‌ای وجود ندارد چرا که در بنادر کشور از قبل پروتکل‌هایی وجود دارد که بار در مبدا و مقصد نمونه برداری شده و بعد اجازه تخلیه داده می‌شود.

 

منبع: خبرآنلاین

تگها : کرونا ویروس , واردات , حمل و نقل

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب
طراحی سایت: مهریاسان