فراخوان دعوت به مشارکت در نمایشگاه بین‌المللی IRAN RETAIL SHOW 2019

فراخوان دعوت به مشارکت در نمایشگاه بین‌المللی IRAN RETAIL SHOW 2019
فراخوان دعوت به مشارکت در نمایشگاه بین‌المللی  IRAN RETAIL SHOW 2019

فراخوان دعوت به مشارکت در نمایشگاه بین‌المللی  IRAN RETAIL SHOW 2019

با سلام و احترام
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، شرکت تجارت طلایی نیک روش پس از برگزاری پنج دوره همایش تقدیر از برترین برندهای مراکزخرید کشور و برگزاری 3 دوره کارگاه‌های آموزشی بین‌المللی و اجرای بیش از یکصد مراسم افتتاحیه و جشن و قرعه‌کشی، اولین نمایشگاه بین‌المللی مراکزخرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته"IRAN RETAIL SHOW 2019" را از تاریخ 22 لغایت 25 شهریور ماه 1398 توسط شرکت تجارت‌طلایی نیک‌روش افتتاح خواهد کرد.


لذا با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه این نمایشگاه در تبادل اطلاعات فنی- بازرگانی و آشنایی هر چه بیشتر صاحبان و مدیران مراکزخرید، مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برندهای برتر صنوف مختلف و صنایع وابسته صنعت مراکزخرید و پژوهشگران و دست اندرکاران صنعت مذکور، از آن شرکت محترم دعوت بعمل می‌آید در صورت تمایل به مشارکت در این رویداد بین‌المللی، حداکثر تا تاریخ 10/4/1398 فرم فراخوان ثبت نام زیر را تکمیل و از طریق نمابر یا ایمیل ارسال نمایند.


بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت سالن‌ها و فضای باز تحت پوشش نمایشگاه قبل از تاریخ ذکر شده فوق، برگزار‌کننده از پذیرش درخواست‌های جدید معذور خواهد بود.
علاقه‌مندان به مشارکت می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس‌های زیر مراجعه کنند:
شرکت تجارت طلائی نیک روش:     وب سایت: www.GBMNEWS.ir                 فکس:65830921
تلفن :66399241-66399243-66397350       

تگها : برند سازی , مراکز خرید , نمایشگاه بین المللی , فروشگاه زنجیره ای , مجتمع تجاری , مرکز خرید , خرده فروشی , دکوراسیون , نرم افزار

اخبار مشابه

رتبه: بد خوب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت: مهریاسان